Vodafone Sorunu Çözmemek!

Muhammet Muhammet18 Şubat 10:14

Ben yaklaşık 1 ay önce bu operatöre geçtim. Faturalı bir kullanıcıyım. Tarife fiyatı gayet makul geldi ve geçtim fakat geçtiğime ve geçeceğime pişman oldum. Bayilerdeki müşteri temsilcilerinin ilgisizliği, kaba  davranışları, i bilmemeleri ve saygısızlıkları ile beraber telefonla iletişime geçildiği takdirde yine telefondaki müşteri temsilcilerinin yardımcı olamayacaklarını söylemeleri falan filan. Kamu adına hizmet vermeye çalışıyorum fakat sağ olsun Vodafone kamu hizmeti vermemi neredeyse engelleyecek. 

Bir mobil imza talebim var bir türlü mobil imza alamadım ve kimse bilmiyor, kimse de yardımcı olmuyor. Bu nasıl bir operatördür anlamadım. Bir daha kesinlikle bu operatöre geçmem. Birazdan gidip farklı bir operatöre geçeceğim. Sorun çözülmüyor, müşteri temsilcileri, ilgisiz, alakasız ve saygısız.  

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Muhammet 18 Şubat 21:04

Sorunum çözülmedi ve bu sebepten dolayı da ben kökten bir çözüm buldum operatör değiştiriyorum sorun çözülmüş oluyor. Bir daha da Vodafone ile çalışmam.

Vodafone Logo Vodafone 18 Şubat 10:38

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak görüşme sağlanmış ve gerekli işlemler tamamlanmıştır. Vodafone’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Dilerseniz Vodafone hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi 542 ve ya 05425420000 Müşteri Hizmetlerinden bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone Logo Vodafone 18 Şubat 10:34

Değerli Müşterimiz, Vodafone’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Dilerseniz Vodafone hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi 542 ya da 05425420000 Müşteri Hizmetlerinden bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler