20 Temmuz 2013

Vodafone Sorunlara İlgisiz Kalmaları Hat Taşımama Sebep Oldu!

Vodafone hattımı abone merkezi ve cep çağrı merkezleri sayesinde Turkcell'e taşıyorum. Nedeni:
bayilerin bilgisiz olması ve cep merkezlerin sorunumu çözmeden farklı nedenleri çözüm olmadığı halde sunması ve benim sorunumu dinlememeleri.


Abone merkezi bilgisizliğinden ve sistem hatasından faturama 240 TL yansıtıldı ama bu hatalarını hiç bir şekilde kabul etmiyorlar hem de Vodafone hattımı kullanmaya devam ettiğim halde. Şimdi ise 300 TL hatalı fatura ve 540 TL cihaz bedeli ödeyip hattımı taşıyorum.

Evren 20 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 27.07.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön