09 Nisan 2014

Vodafone Sorun Giderme Konusunda Yetersiz!

"Lumia 925" için başvurduğumuz Vodafone bayide cihazın 16gb'lık versiyonu kaldığı ve fiyatının 36gb'lık cihaza nazaran daha fahiş olduğu için vazgeçildi. Fakat bu sırada bayi tarifemin taahhüdünü bozmuş ve cayma sonucu düzenlemeleri yapmamıştır.


28.03.2014'te şikayet kaydı oluşturuldu. Fakat ciddi mağdur edilmeme, sorunun acilen çözülmesini talep etmeme rağmen hala bir geri dönüş alamadım. Mağduriyetim;


1.Cihaz kampanyasından faydalanamamamın yanı sıra taahhütüm bozuldu ve ceza ödemek zorunda bırakıldım.
2.Taahhütüm kapsamında faydalandığım 250 mb internet ve 250 sms paketlerimi taahhütümün bozulduğu günden beri kullanamamaktayım, bu da beni çok ciddi bir şekilde mağdur durumda bırakmıştır.

Sebnem 234 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sebnem10 Nisan 2014

    Müşteri Hizmetlerinizi defalarca aradım. En son aradığımda "Şikayetinizi güncelliyorum, sizi daha fazla mağdur etmemek adına müşteri hizmetlerinizi bir daha aramamanızı rica ediyoruz, en yakın zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır." denildi. 2 haftadır bu durumu koskoca VODAFONE nasıl düzeltemez? Alt tarafı bayinin yanlışı düzeltilip, hattıma iki adet paket tanımlanacak. Hala herhangi bir geri dönüş alamadım. Şikayetimi buraya taşımadan önce kendi kanallarından sıkıntımı anlatmayı defalarca denedim. Daha da sonuç alamazsam yasal yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön