21 Şubat 2013

Vodafone Sorun Çözüme Ulaşmadı!

Vodafone dan Avea ya geçiş sürecinde yeni fatura çıkartılmaması için faturalı tarifemin kontörlüye döndürülmesini zamanında talep etmeme rağmen vodafone teknik sorunları nedeniyle talebimin gerçekleştirilemediği fakat talep tarihimin baz alınarak ve Vodafone hatası nedeniyle işlemin gerçekleştirilememesi sebebiyle faturamın iptal edileceği söylendi.


Gerekli şikayetleri ve inceleme taleplerini iletmem sonucunda tarafıma gönderilen mesajda sorunun çözümlendiği söylendi.Fakat vodafone ilgili faturayı tarafıma göndermiş olup hala ödeme istemektedir.Çağrı merkezini tekrar aramam sonucunda herhangi bir çözüm olmadığı inceleme yapılacağını rahatça söyleyebiliyorlar.

Vural 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,533547**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik Şubat dönemine ait faturanız tarafımızdan ödendi durumuna getiriliceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön