18 Eylül 2013 #2007217

Vodafone Son Faturamı 2'ye Katlayıp Göndermiş!

Vodafone hesabını bilen mini tarifesini 2010 yılından beri kullanıyorum. Bu ay başka operatöre geçtim. Son faturamı 2'ye katlayıp göndermişler. Faturaya indirimlerin iptali diye açıklama yapılmış.

Hamza 42 Okunma

Cevaplar

 • Hamza01 Ekim 2013

  her hangi bir net yanıt alamadım

 • Hamza01 Ekim 2013

  müşteri hizmetleriyle görüştüm sözde sözleşmemi göndereceklerdi 1 hafta idi 1 ayı geçti hala ses yok umarım sizde oyalamzsınız bukadar çok mu zor bi hattı kontrol etmek anlamadım :(

 • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızı iptal ettirmiş olmanız sebebi ile hattınıza tanımlanmıs olan kampanyanın iptal ettirmeniz ile beraber cayma bedeli yansımış olup, sorun giderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Hamza19 Eylül 2013

  müşteri hizmetleriyle görüştüm sözde sözleşmemi göndereceklerdi 1 hafta geçti hala ses yok umarım sizde oyalamzsınız

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön