01 Mayıs 2013 #1772538

Vodafone Son Faturam İki Kez Çekildi!

Numara taşıma sonrasında gelen son faturamı iki kez çeken Vodafone benden nüfus cüzdanı, imza ile dilekçemi faks çekmemi istedi (nedense çok övündükleri teknolojik alt yapıları e-maili desteklemiyor) faksı çektim teyit için aradım çağrı merkezi teyit etti. Aradan iki hafta geçti iade olmayınca tekrar aradım yine faks gelmiş en kısa zamanda hesabınıza yatar dedi.


Nerdeyse dördüncü haftaya gireceğiz yine aradım bu kez faks ulaşmamış tekrar gönderin dedi.
Görüyorum ki Vodafone sorun çözmeyecek, perşembe günü avukatımla görüşüp bu olayı yargıya taşıyacağım ki emsal olsun. Verdiğim faks parası dahil kesilen tüm haksız ücretleri ve paramı yasal faiziyle almak için elimden geleni yapacağım..

Serhat 17 Okunma

Cevaplar

  • Serhat01 Mayıs 2013

    Artık faks göndermeyi düşünmüyorum, faks ücretini de bu geçen sürede kuruşu kuruşu faizi de hukuk yoluyla tahsil etmeyi düşünüyorum. İki kez aradığımda ulaştı denilen faks nasıl olurda ortadan kaybolur?

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın S***** Ç***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde gönderdiğiniz faksın tarafımıza ulaşmadığı bilgisini aktarmak ister,tekrar gönderim sağlamanızı rica ederiz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön