08 Mayıs 2013 #1784743

Vodafone Son Fatura Şoku!

Yıllardır vodafone kullanıcısıyım yalnız hattıma faturamın yüksekliği sebebiyle değişiklik yaptım taahhüt verdiğim içinse sadece son ki faturamda 20 tl yansıtılacağı bilgisi verilerek çok değilmiş diye geçiş yaptım. Bugün gelen faturam ise 203 tl olup bana gelmesi gereken 40 küsür tl idi? aradaki farkı vodafone +1 tl geçiş dönemindeki gerekli kayıtlarını inceleyerek karar versin bana geçiş döneminde söylenen budur....


Ücretimin talebini istiyorum acil..

Tuğba 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,544743****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 08.08.2012 tarihinde 1TLye Avantaj Kampanyasina dahil olduğunuz görülmüştür.22.04.2013 tarihinde farklı operatore geçiş sağlamanız nedeni ile kampanyanız iptal olmuştur.Ücretlendirmenize yönelik faturanız incelendiğinde tarafınıza yansıyan cayma bedelinde hata olmadığı tespit edilmiştir.Bu nedenle tarafımızdan müdahale gerçekleştirilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön