08 Mayıs 2013 #1786748

Vodafone Son Fatura Çok Yüksek Geldi!

05.04.2013 tarihi itibariyle numaramı Vodafone dan Avea'ya taşıdım. Daha önceki tarifem taahhütlü ve faturalıydı, taahhütsüz olursa 29, taahhütlü olması durumunda 25 ödüyordum. Nihayetinde o zamana kadar bana sadece 6 ay indirim yapılmıştı, son faturayı da buna dahil edersek yaptıkları 7 aylık indirimi geri almaları durumunda 7x4TL=28TL faturama taahhüt cayma bedeli yansıması gerekiyordu ve son faturamın 25 + 28 = 53 TL gelmesi gerekirken 62,10 TL geldi.


Bunun niçin böyle yüksek geldiğini anlayabilmek için de faturamın müşteri hizmetlerinden adresime gönderilmesini istedim (önceden sadece maile geliyordu). Tamam dediler, aradan 25 - 30 gün geçti ve fatura hala gelmedi.

Serkan 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın S**** S**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili talebinize istinaden ayrıntılı fatura gönderiminin sağlandığı tespit edilmekle beraber, ulaşmaması durumunda adres bilgilerinizi güncellemenizi rica ederiz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön