10 Mayıs 2013 #1789531

Vodafone Son Fatura Bedeli!

07-04-2013 saat 06:45 de şikayeti yaşadığım numarayı Vodafone dan Avea ya taşıdım ve herhangi bir ücretlendirmeye maruz kalmamak için 1 gün öncesinden telefonumu kapattım. Fakat Vodafone şirketi 1 saniye bile kullanmadığım bir hizmet için benden tarife bedeli talep etmekte. Tarifelerinin fahiş fiyatlarda olması dolayısıyla vazgeçtim.


Çağrı merkezlerini durumu öğrenmek amacıyla aradığımda elemanları tarafından sizin kullanmanız bizi ilgilendirmez gibi lakayt bir cevapla karşılaştım. Vodafone şirketinin mahkeme sürecine girmeden özür dilemesini ve fatura talebinden vazgeçmesini istiyorum.

Tuğrul 39 Okunma

Cevaplar

  • Tuğrul11 Mayıs 2013

    ben hala çağrı merkezi elemanınızın tavrı için özür dilediğinizi göremiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın T***** K*** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın fatura kesim tarihinin herayın 6.günü olduğu ve taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön