02 Aralık 2013

Vodafone Şok Fatura Gönderdi!

15.04.21013 tarihinde 22 TL'ye 750 dk her yöne esnaf avantaj mini her yöne paketini faturalı olarak iş yerine aldım ama maalesef söylenen tutarın çok üstünde faturalar ödedim.Üstelik ne e-mail,ne de posta yoluyla faturada gelmedi.Müşteri hizmetlerinden faturamı mailime istedim. Gelen faturayı görünce şok oldum. Birincisi fatura adresinde bizimle hiç alakası olmayan bir köy yazıyordu. Üstelik ücretler toplamı 17.77 TL yazmasına rağmen 35.80 TL fatura tutarı var.

Müşteri hizmetleri sözleşme metninde hepsi yazıyordu diyor. Sözleşme bize okutulmadı. Sadece imza yerlerine imza attırdılar dedim, kabul etmiyor.İnanın böyle olacağını söyleselerdi kesinlikle almazdım.

Sermet 45 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 01.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Sermet20 Aralık 2013

  Şikayetimle ilgili hiçbir değerlendirme yapılmadığı gibi yeni gelen faturamda aynı şekilde 38 tl geldi.

 • Sermet07 Aralık 2013

  Firmanın şikayet yazımın altına her şikayetin altına ''kopyala-yapıştır''yöntemiyle yazdığı değerlendirme yazısınıdan başka hiçbir değerlendirmesi veya çözüme yönelik hiç bir girişimleri olmamıştır.En azından ben böyle zannediyorum.çünkü bana olumlu veya olumsuz hiçbir geri dönüş olmamıştır.

 • Vodafone Temsilcisi03 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön