13 Ağustos 2013

Vodafone Şok Fatura!

Her gün güncel fatura detayımı kontrol ediyorum. Telefonumda sınırsız facebook paketim olmasına rağmen faturam gün geçtikçe artıyor ve detayda da internet kullanımı yazıyor. Şimdiden 84 TL'ye ulaştı. Lütfen ilgilen Vodafone!

Fatma 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 534429****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Facebook ve Twitter'a ait URL'ler( Standart Kaynak Bulucu ) [ m.facebook.com ve mobile. twitter] üzerinden çalışan profil gezme,durum bilgisi güncelleme,resim yükleme görüntüleme,mesaj gönderme gibi tüm aktiviteler paket kapsamında ücretsiz kullanılabilmektedir. Facebook yada Twitter'da yer alan, Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar [resim,oyun,video vb,] kullanıcının standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Ücretsiz kullanım hakkınızı kullanırken cihazınıza ait Vodafone Live ayarlarının yapılmış olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Bağlantı sırasında vflive erişim noktasının seçilmiş olması gerekmektedir. Ancak, Facebook'ta yada Twitter'da yer alan, Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar (resim,oyun,video vb..) kullanıcının standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Yapılan kontroller sonucunda bağlantılarınızın bu şekilde farklı URL ler üzerinden gerçekleştiği görülmekte olup, ücretlenmenizde sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön