14 Şubat 2013

Vodafone Şok Fatura!

Genç avantaj dahilindeki 5 tl'ye dakikanı katla tarifesini kullanmaktaydım ancak tarifem benim onayım alınmadan 01.01.2013 tarihi itibariyle değiştirilmiştir her ay 40-50 tl gelen faturam 237 TL geldi itiraz ettim ama sadece kısa mesaj ile ücretlendirmede hata olmadığı belirtildi.


Bana vodafone dan gelen mesajların dökümünü aldım ve kampanyanın değiştiğine ilişkin gelen bir mesaj dahi yok kaldı ki olsa dahi Vodafone dan gelen her mesajı takip etme imkanım olmayabilir ve bir mesajla bu tarifeyi değiştirmek ne kadar yasal tartışılır.


Böyle büyük bir kuruma hiç yakıştırmamakla beraber bu ay ki faturamı eski kampanya tutarından ödemek istiyorum. Eğer bir sonuç alamazsam yasal haklarımı kullanacağım.

Orhan 37 Okunma

Cevaplar

  • Orhan16 Şubat 2013

    vodafone dan gelen şok faturamı daha önce belirtmiştim. müşteri hizmetleriyle defalarca ben arayarak konuşmama rağmen bana DEFALARCA sizi arayacağız denildi fakat asla aranmadı. bana genç avantaj dahilindeki 5 liraya dk nı katla paketimi 1000 dk dan 500 dk ya düşürdüklerini mesajla!! belirttiklerini söylüyorlar fakat ben öyle bir mesaj almadığımı defalarca tekrarladım. bana bu mesajın dökümünü ve ne zaman gönderdiğinizi yollayın diyorum biz yollayamayız diyorlar bana yalan söylemediklerine nasıl inanayım. bana TELEFONLA dönüş yapılıp o mesaj dökümanının yollanmasını en ama en kısa sürede istiyorum. ve dediğim gibi yasal hakkımı sonuna kadar arayacağım.

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Dahil olduğunuz kampanyanın sonlanacağına dair bilgi mesajının tarafınıza gönderildiği tespit edilmiştir. Bu bağlamda ücretlendirmenin tarifeye uygun gerçekleştiğini ve faturaya müdahale edilemeyeceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön