05 Eylül 2013 #1994693

Vodafone Sms'lerden Dolayı Faturamı Yükseltti!

Yıllardır Vodafone kullanıyorum. İlk defa bir şikayetim oldu o da olumsuz cevaplandı. Yaklaşık 330 karakterli bir sms hazırlayarak 20 kişiye gönderdim ve 16 TL faturama sms'lerden dolayı fatura kalemi çıktı. 5000 sms diyerek yanıltıyor. Eğer 1 yıllık kontrat vermemiş olsaydım anında çıkardım hatta cezayı göz önüne alıp hattımı başka bir operatöre taşıyacağım.

Fatih 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Akıllı cihazlarda oluşan sürüm güncellemelerinde; uzun mesajların MMS olarak ücretlendirildiği tespit edilmiş olup, durumun cihaz kaynaklı olması sebebi ile operatörlerin ilgili fatura bedellerine müdehale imkanları olmadığını paylaşmak isteriz. Örnek olarak; Apple firmasının ürettiği Iphone cihazlarda IOS 6 sürümlerinde ( IOS 6.00 , 6.01 ) yaşanan bu soruna yönelik telefonunuzun Ayarlar / Mesaj Ayarlarından MMS mesajlaşma özelliğini kapalı konuma getirmeniz gerekmektedir. Bu anlamdaki eleştirilerinizin de ilgili birimlerimizce ayrıca paylaşılacağını bilgilerinize sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Fatih18 Eylül 2013

    Merhaba hala şikayetim çözülmedi bu siteye şikayet yazıyorum cevap sadece size döneceğiz deniliyor ama hiç dönen olmuyor sonrada şikayete cevap verildi diye hava atılıyor.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön