16 Ağustos 2013

Vodafone SMS'ler Çok Geç Gidiyor!

Operatörünüzden 1 aydır faturalı hat kullanmaktayım. İnternet ve çağrı kalitenizin iyi olduğu operatörünüzden sms özelliğinden aynı verimde yararlanamıyorum. Attığım sms'ler çok geç gidiyor yada daha sonra attığım sms'ten önce gideceğine sonra gidiyor. Bu sorunu Turkcell numaralarıyla mesajlaşırken yaşıyorum. Bilmiyorum sorunun temel nedeni bu mudur ? Eğer buysa bile böyle bir sorun kabul edilebilinir değildir. Konuyla ilgili yardımcı olmanızı rica ediyorum.

İsmail 1.308 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili soruntespit edilmemiş olup,yoğunluk kaynaklı sorun yaşanmış olabileceği bilgisini paylaşmak isteriz.Sorunun devamı halinde mesaj gönderilmek istenen ilgili gsm no bilgisi alınan hata mesajı ve ayrıca kullanılmakta olan cihaz marka&model bilgisi paylaşıldığında gerekli kontroller sağlanarak tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön