14 Temmuz 2014

Vodafone SMS'i MMS Olarak Ücretlendirdi

Vodafone 3 aydır faturamı tarifemden çok çok fazla bedellerle ödemek zorunda bırakıyor.Nedeni ise 2 ay sonra yapılan açıklamada 1000 bedava sms hakkımı çoklu sms göndererek olduğunu söylediler.Akıllı telefonum Samsung Note 2 den toplu gönderdiğim sms 'ler karşıdakine mms olarak gönderilmekteymiş.

Böyle bir saçmalık olamaz daha fazla fatura ödetmek için yapılan bir şey, hiç hoş değil. Şimdi akıllı telefon kullandığım için mi fazla fatura ödüyorum, Vodafone hattı kullandığım için mi?

Nur 2.166 Okunma

Cevaplar

  • Nur17 Temmuz 2014

    Ne demek ulasamadik ....numaram devamlı açık fakat ulasilamamis.

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 16.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön