16 Haziran 2014
Yorum Yap
#2505766

Vodafone SMS'i Gönderdim Ama Paket Onaylanmadı!

14.06.2014 tarihinde altın tarifenin bitmiş olan konuşma dakikasına saat 18:04'de Ek Altın paketi satın almak istedim. Ancak hala onaylanmadı, sonra 19:01'de Tekrar Ekle yazıp 7000'e SMS gönderdim yine onaylanmadı.


Ayrıca bu 2 mesajın aboneliğiniz bulunmaktadır o yüzden onaylanmadı gibi mesaj da gelmedi. Dünya şirketi olan Vodafone çektiğim talebin sonucunu kaç günde bildirecek?

Mustafa 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 25.06.2014 - 26.06.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler