12 Ağustos 2013

Vodafone SMS Yapılmadı Gözüküyor!

Dün itibarıyla sms'im bitmişti hattımda bende yenilemek için mesaj gönderdim. Lakin şuan bakiye sorguladım da sms aktifleşmemiştir diyor hala ve mesaj atınca ücret kesiliyor haliyle. Hat yoğunluğuyla bunun bir alakası olabilir ama bu kadar uzun sürmesi biraz can sıkıcı bakiyemden lira kesilmemiş sms için ama onu iptal edemediğinden yeniden sms yenilemede yapamıyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim Vodafone'dan.

İbrahim 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.Sms paketinizin başlatılabilmesi için bakiyenizde en az 11 tl olması gerekmektedir.Yeterli bakiye koşulunu sağladığınızda bilgilendirme mesajınının ardından kullanım sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön