09 Mayıs 2013 #1787164

Vodafone SMS Sıkıntısı!

Fotoğrafta da belli olan durumu şöyle açıklık getirmek istiyorum. Tarifem de 4000 sms hakkım olmasına rağmen atmış olduğum sms'leri tarafıma MMS olarak faturalandıran vodafone bunu ne ye dayanarak yaptığını da bana şu sözleri ile ifade etmeye çalışıyor.


-Kullanmış olduğunuz telefon bu msj'ları göndermiş olabilir henüz bir netlik kazanmaması ile birlikte tarafımızca gönderdiğiniz msj MMS olarak sistem tarafından ayırt edilmektedir.


Allah için bu attıklarımı MMS olarak değerlendirecek bir yapı bir durum söz konusu mudur?
227 kişiye atmış olduğum sms'i mms olarak görüp tane başı 0,42krş'dan hesaplıyor.Toplamda iki defa gönderdim ve karşıma inanılmaz bir tablo çıkıyor. 190TL.

Abdullah 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 09.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön