09 Eylül 2013 #2001728

Vodafone SMS Paketine Rağmen Ücret Kesiyor!

Vodafone Cep Özgür tarifesindeyim. 8 Eylül 2013 Pazar günü hattıma 30 Lira yükleme yaptım. Ardından günde 1 ücretli sms'ten sonra günlük ücretsiz 250 sms'in hattıma tanımlanacağı bilgisi geldi. Bunun ardından 6 adet sms gönderimi yaptım. İlk sms için kontör düşmesi normal; fakat diğer 5 sms için de hattımdan kontör düştü. Sorgulama yaptığımda 09.10.2013 tarihine kadar her yöne 7500 sms kullanım hakkım olduğu gözüküyor fakat her mesaj gönderişimde kontör düşmeye devam ediyor.


Gerekenin yapılıp sorunun düzeltilmesini, düşen liralarımın hattıma geri yüklenmesini talep ediyorum.

Erdem 39 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Yükleme yapmadan önce paket değişikliği yapıp ardndan yükleme yapılması durumunda kampanyadan yararlanılmaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erdem12 Eylül 2013

  Müşterisiyle ilgilenmeyen, sorumsuz, çözüm üretemeyen bir şirket... Kimsenin kullanmasını tavsiye etmiyorum...

 • Erdem09 Eylül 2013

  Yaptığım şikayet ile ilgili telefonuma 9 Eylül 2013 tarihinde saat 16:08'de 'Ücretlendirmede hata olmadığı tespit edilmiştir...' tarzında bir mesaj geldi. Ben ise SMS sorgulaması yaptığımda hattımda 7500 adet SMS kullanım hakkı olduğu gözüküyor ve nasıl oluyor da ücretlendirmede bir yanlışlık olmadığı söyleniyor? Nasıl bir inceleme bu? Neredeyse 3-4 defa Müşteri Hizmetlerini aradım sorunum hala çözüme ulaşmış değil...

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön