26 Ağustos 2013 #1975704

Vodafone Sms Paketimin Bittiğine Dair Bilgi Vermedi!

15.08.2013 fatura tarihim öncesi Afyonkarahisar'da Tekno Tel isimli bir cep merkezine giderek sms paketini iptal edecektim ve sms paketi iptali işlemleri cep merkez tarafından sağlandı. Bana sms paketimin fatura kesim tarihinde iptal olacağıyla bilgi paylaşılmadı ve herhangi bir sms gönderimi sağlanmadı.


Benim bildiğim kadarıyla sms paketim daha var diye bakmadım ve kullanım sağlamaya devam ettim. Ama bana herhangi bir sms gönderilmedi ve sms paketim fatura kesim tarihinde iptal olmuş.


Dolasıyla ben kulanım sağlamaya devam ettim ve Vodafone'dan benim güncel faturam 600 TL olduğunda bana bilgi paylaşmak için ulaşıldı.Neden 600 TL olunca ulaşıldı? Bu mağduriyetimin giderilmesi istiyorum.

Ali 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 03.08.2013 tarihinde sms opsiyonunuzun iptal edildiği ve bilgilendirme sms'inin gönderildiği tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön