13 Haziran 2014

Vodafone SMS Gönderimi İçin Bakiyeniz Yetersizdir Mesajı Alıyorum

Hattımı henüz Vodafone'a taşıdım. Sürekli sms gönderimi için bakiyeniz yetersizdir sms'leri alıyorum. Dakikada yaklaşık 10 tane geliyor. Konuyla ilgili forumda yazanlara göre imessage ve facetime uygulamalarını kapatmam gerektiği yazıyor, fakat ben bu uygulamaları hattımı taşımadan önce kullanıyordum ve şu anda da kullanmaya devam etmek istiyorum.

Müşteri hizmetlerini ilk aradığımda artık gelmeyeceğini söylediler, gelmeye devam edince yine aradım. İlkinde reklam mesajlarını kapatmışlar, şu an bildirim mesajlarını kapatıyorum dedi ilgili kişi, ancak hala bu mesajları almaya devam ediyorum. Hattımı taşıdığım ilk gün böyle bir sorunla karşılaşmaktan rahatsızım. Buna bir çözüm bulmalısınız.

Fatma 1.297 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 24.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Haziran 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön