19 Mart 2013

Vodafone Smarttab II 10 Lenovo Tablet!

Yaklaşık 1,5 ay önce Vodafone şirketinden aldığım tabletimde aldığım ilk günden itibaren sıkıntı yaşamaya başladım. Şimdi maddeler halinde yaşadığım sıkıntıyı dile getirmek istiyorum.


İlk aldığımda tablet öncesinde kullanılmış bunun sebebi ise gelen müşteriye standta tablet bulunmamasından elinde müşterilerine satacak tableti herkese gösteriyorlar. Ve sonra o tableti bana satmışlar.


İlk bir kaç saat kullanmamın ardından donmalar meydana geldi. Bir ay geçmeden daha wireless bağlantısında sorun yaşamaya başladım ve sürekli kopmalar meydana geldi. Daha çok sıkıntı.

Hasan 192 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 19.03.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşamadığımızı belirtmek isteriz. Cihaz imei: Cihaz seri no: İrtibat numarası: Kampanyalı cihaz ise GSM no bilgisi Teslim alınacak kişi: Teslim alınacak adres: Sorun tanımı: bilgilerilerini , [email protected] adresine göndermeniz halinde,cihazın teknik servise ulaştırılmasına yönelik talep açılabileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Hasan20 Mart 2013

    Bire bir değişim istiyorum ayrıca ek olarak bir şikayet daha yazmıştım eğer oraya bakarsanız neden bire bir değişim istediğimi de görmüş olacaksınız!..

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön