13 Mayıs 2013 #1793814

Vodafone Smart Tab 2 Sorunları Bitmiyor!

Vodafone dan almış olduğum smart tab 2 tabletin içinde Windows 8 ile uyumlu driver yok aylardır şikayet ediliyor gerek form gerek şikayet sitelerinden vodafone bizi oyalayıp duruyor daha bir driveri bile olmayan tableti bizi sattılar bu konuda çözüm bekliyoruz lütfen çalışanlarınız geri dönüş yapıp kullanıcı kılavuzunu okumasını bizde biliyoruz ama içinde driver yok diyoruz hala robot gibi şunu yapın bunu yapın diyorlar lütfen siz driveri üretin artık yoksa tüketici haklarına başvuracağım arızalı ve kusurlu ürün satmak kapsamına giriyor bu durum madde bk. (madde 204) ayrıca tek sorunu bende yaşamıyorum kendi form sitenizde bu konu ile ilgili yüzlerce şikayet var.

Safa 131 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.05.2013 tarihli müşteri hizmetleri görüşmenizde konu hakkında detaylı bilgi paylaşımı sağlandığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön