02 Mayıs 2013 #1774489

Vodafone Size Özel Kampanyaymış!

Nisan ayının başından buyana 4 defa Size Özel mesajı geldi. "Faturalı rahatlığını deneyin diye 500 SMS+500 MB HEDİYE! Vodafone Cep Merkezinde Cep Avantaja geçin, 12 ay kalma sözüne 25 TLye HER YÖNE 500 DK yanında hediyenizi de alın!" şeklinde. Sonunda Cep Merkezine gidip mesajı göstererek işlem yapmalarını istedim.


Benim aboneliğimi yaptılar ve 12 ay kontrat imzalattılar. 500dk bilgisi gelmesine rağmen internet ve sms gelmedi. MH'lerini aradım ama böyle bir paketimiz yok yararlanamazsınız dedi. Mesaj geldi bana kendi kafama göre abonelik yaptırmadım ki dedim. Ama yanıt alamadım. Vodafone kendi gönderdiği SMS'e bile riayet etmiyor. Acilen problemimin düzeltilmesini istiyorum.

Kadri 200 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,544834****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetiniz incelendiğinde sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Kadri14 Mayıs 2013

    Maalesef 15 gündür internet kullanamıyorum. Vodafone hiçbir bilgilendirme yapmıyor. En azından olumsuz yanıt verseler tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım. Müşterisini bu şekilde mağdur etmesi hiç hoş değil.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön