25 Temmuz 2014

Vodafone Sitesi Tarife Hakkında Yanıltıyor

Aslında dile getirmek istediğim sorun çok uzun. Aşağıdaki adreste Vodafone red classic tarifesinin ayrıntılarını görüyorsunuz. Sitenin en altında yazan vip tranfer vs. avantajlar bu tarifeyi kapsamıyormuş. Son tüketici kanununa göre bu bir suç diye biliyorum. Konuyla ilgili Vodafone dönüş yapmadı.
http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/red-classic

Mustafa 1.416 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan incelemelerde adınıza kayıtlı bulunan 541270**** GSM numaralı hattın şikayetine konu olan hususa yönelik resmi kurum aracılığı ile 30.07.2014 tarihinde detaylı bilgi iletildiği görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön