18 Nisan 2014

Vodafone Sistemde Aksaklıklar Var!

"7000'i arayarak tüm işlemlerin ücretsiz olarak yapılabileceğini" söylüyorsunuz ama tüm işlemler yapılamıyor. Yine ücretli olarak Vodafone 542'yi aramak zorunda kalıyoruz. Bu yanlış bilgi. Telefondan self servis uygulamasına girip oradan işlem yapmaya çalıştığımda da sürekli hata veriyor, çalışmıyor. Bunlardan dolayı hem zaman kaybı yaşıyoruz, hem de çağrı merkezini arayıp ücret ödeyen yine biz oluyoruz. Sizin eksikliğinizden kaynaklanan sorunlar için ücret almamanız gerekir. Ticari ahlak bunu gerektirir.

Selçuk 65 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk24 Nisan 2014

    Aşağıdaki cevap tamamen yalandır: "18.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur." Vodafone benimle hiçbir şekilde irtibat kurmamış ve dolayısıyla bilgilendirme yapmamıştır.

  • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön