18 Eylül 2013 #2014376

Vodafone Sistem Hatasını Bana Mal Ediyor!

01.09.2013 tarihinde varolan sms paketimi (11000 SMS Paketi) iptal ettirmek için Vodafone Bayii'ne başvuruda bulundum.


Bayii bana sms paketimin F.K. tarihinde iptal edileceğini belirtti. Dolayısıyla fatura kesim tarihine kadar bu paketi kullanabileceğim söylendi. (F.K 06.09.2013)


Ancak 6 gün sonra (07.09.2013) tarihinde Vodafone online servis üzerinden aynı paketi satın almak istediğimde sistem paketin aktif ancak iptal sürecinde olduğunu söyledi. iptal işlemini geri çekmek ister misiniz diye sordu.


İptali geri çekme butonuna bastıktan sonra "işleminiz başarıyla gerçekleştirildi" mesajı verdi. 7-13 eylül arası mesajlaşmalarımın fatura tutarı 300 TL olarak gözüküyor. Herhangi bir bilgi mesajı gelmedi.

Can 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön