14 Eylül 2013 #2012055

Vodafone Sistem Hatası Yüzünden 2 Faturayı Aynı Ay Yansıttı!

Öncelikle Vodafone aldığım günden beri sorun sorun üstüne. Ağustos ayında gelmesi gereken faturamı sistem sorunlarından dolayı göndermediler ve eylül ayında bana 2 fatura yansıtıldı. Gerçekten bu kadar sorumsuz olunmaz. Bu insan ödeyebilir mi diye düşünmeden etmeden. Hata bizde ama siz 2 taneyi birden ödemek zorundasın gibi.


Bu ay 2 faturam 356 TL geldi ve bende aradığımda 10 gün süre içerisinde kesilmez gibi bir laf geldi ama bugün 8. gün hattım kesildi ve ben pazartesi ödeme yapacağımı bildirmiştim. Hem hatalı olup hemde bu kadar vurdum duymaz olan tek operatör Vodafone.

Doğan 31 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi28 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden 545376**** nolu hat incelendiğinde Temmuz dönem faturasına yönelik bilgilendirme mesajı gönderildiği görülmüştür. " 2013-08-21 14:38:14.0 Degerli müşterimiz,yapilan incelemelerde son faturanizin gonderilmediği tespit edilmiştir.Temmuz ayi fatura tutariniz 199,8 TL ilk faturanıza eklenecektir" Eylül dönem faturasının Temmuz ve Ağustos dönemini içerdiğini ve bir önceki ay ödeme planınızda zaten mevcut olan Temmuz fatura tutarınıza, yeni dönem fatura tutarınızı ekleyerek ödeyebileceğinizi belirtmek isteriz . Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Doğan17 Eylül 2013

  Bukadar İlgisiz Yönetim Olmaz Elimden Gelen Her yere Yazılarıda Yazacağım

 • Doğan16 Eylül 2013

  Gerçekten Çok İlgisizsiniz Bu Konularda O Yüzden Hattım Kesildi ve Vodafone Olan Güvencem Bitti.

 • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön