28 Mart 2013 #1712863

Vodafone Sistem Hatası Nedeniyle İstediğim Paketi Alamadım!

15.03.2013 tarihinde numaramı Vodafone'a taşıdım.Almak istediğim paketi sistem hatası yüzünden alamadım. 542'yi aradım,arıza kaydını yaptılar.Aradan 3-4 gün geçti,paket tanımlandı ama o zamana kadar benim her yöne dakikalarımın çoğu bitti.


Ayrıca taşıma işlemini yaptığım Cep Merkezindeki personeller Freezone'a geçebileceğimi söyledi. 1525'e sms gönderdiğimde hata veriyor.Müşteri hizmetlerini arıyorum biri bana uygun olduğunu söylüyor,bir başkası sizin için olmaz diyor.
(26 yaş altıyım)


Yeni çıkan 19TL'lik kampanyaya geçmek istiyorum izin vermiyorlar. Boşa giden ve müşteri hizmetlerini aradığımda giden dakika ve paralarımı tekrar istiyorum. Taşıdığıma çok pişmanım.

Halil 66 Okunma

Cevaplar

 • Halil08 Temmuz 2013

  Vodafone'u tercih etmek isteyenleri şiddetle uyarıyorum: Freezone'a geçmek için bu tarifeye geçtim ama halen geçemiyorum.Lütfen dikkatli olun,bu operatörün oyununa gelmeyin arkadaşlar.Vodafone 25 tl.lik 500 dk 5000 sms freezone kampanyasına geçtim,fakat freezone u kullanamıyorum(sinema,konser vs. hepsi dahil hiçbir kampanyasından yararlanamıyorum) Lütfen dikkatli olun!

 • Halil08 Nisan 2013

  Arayıp bir haber vermiyorsunuz,sorunu çözmüyorsunuz.Nasıl operatör bu anlayamadım ??!

 • Halil07 Nisan 2013

  Ben halen istediğim tarifeye geçemiyorum,numaramı taşırken faturalıdan faturalıya değil de faturalıdan faturasıza geçiş yapmış olmam gerekiyormuş vs. bahaneler...İnanınki bunlar bahane...Sonuç ; Vodafone a numaramı taşıdığım için yine pişmanım yine pişmanım!!!

 • Halil03 Nisan 2013

  Vodafone beni aramayıp şikayetime çözüm üretmemekte ısrar ediyor !!! Hattımı iptal ettirecek yada numaramı tekrar taşıyacağım.Çok pişman oldum.Pes doğrusu kaç gündür ilgilenen yok.

 • Halil02 Nisan 2013

  Daha önce defalarca Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramama,mail atmama ve şikayetvar.com'a yazmama rağmen beni umursayıp arayan olmadı.Müşteri hizmetleri kalitesi çok kötü.

 • Halil29 Mart 2013

  Müşteri hizmetlerindeki yetkilileriniz beni umursamadığı ve Vodafone ana merkeze bağlamayı reddettikleri için buraya yazdım. Bizlerden gelen bildirimlere gerçekten önem veriyorsanız bu problemimi en kısa sürede çözmenizi bekliyorum. Ayrıca benimle hala irtibata geçen olmadı,en kısa sürede çözmenizi bekliyorum.Hattımı yeni taşıdığımı hatırlatmak istiyorum,biraz özen gösterin lütfen.

 • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön