28 Mart 2013

Vodafone Sistem Hatası!

Vodafone bayisine giderek taahhütlü ipad almak istediğimi belirttim yapılan kontrollerde son 8 aylık fatura toplamı 352 lira olduğunu sorunsuz bir şekilde kampanyaya katılabileceğim söylendi fakat taahhütname aşamasında bilgisayarda kayıt oluştururken sistem hatası sebebiyle fatura toplamı arka planda 350 lira gözükmediğini sorunu merkeze ileteceklerini söylediler.


Fakat bugün 2. gün halen problem düzeltilebilmiş değil müşteri veya bayii kaynaklı bir sorun da olmamasına rağmen bu tür sıkıntıların merkez tarafından ivedilikle halledilip müşterinin mağdur edilmemesi konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekmiyor mu Vodafone gibi büyük ve kurumsal bir firmaya hiç yakıştıramadım.

Bora 38 Okunma

Cevaplar

  • Bora02 Nisan 2013

    Şikayatim halen çözümlenmiş değil , taahhütlü olarak iphone telefonumu teslim aldım fakat aradan tam 1 hafta geçmesine rağmen halen İPAD alabilmiş değilim , 1 haftadır sıkıntı giderilemedi..

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,505899****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde kampanya katılım işlemlerinizin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön