14 Ağustos 2013

Vodafone Sistem Arızası Yüzünden Çıkan Fazla Fatura!

Faturam kesildi. Yeni fatura dönemine girdim ve yeni fatura dönemini kontrol ettiğimde kullanım analizine baktığımda herhangi ekstra ücretli bir işlem yapmamama rağmen fazla tutar görüyorum. Yeni fatura dönemine gireli 3 gün oldu ve aradığımda bana Vodafone temsilcisi sistemlerinde arıza var diyerek fatura kesildikten sonra düzeltilebilir yada diğer fatura döneminde az ödersiniz denildi.


Sistemlerinin arızası beni ilgilendirmez ve fazla ücrette alma hakkınız yoktur. Bir de sistemde fatura kesildikten 1 hafta sonra görüyorlarmış yanlışlık varsa. Tabi faturaya itiraz hakkın geçmiş oluyor. Böyle durumların önceden düzeltilmesi gerekir. Sonra beklenmeyen fatura ile tüketici zor durumda kalıyor.

Gokay 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili temmuz dönem faturanızda ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Fatura kesim tarihinizin her ayın 15.günü olması sebebiyle faturanız kesilmeden, yapılan görüşmelerin incelemesini gerçekleştiremediğimizi belirtmek isteriz.Bu bağlamda, ağustos dönemine ait faturanızın detaylı incelemelerinin gerçekleştirebilmesi için fatura tutar mesajının hattınıza ulaşmasının ardından tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön