28 Ocak 2014 #2260929

Vodafone Şirket Hattına Ekstra Fazla Fatura Gönderdi!

Şirketime bağlı 15 hattımı Vodafone'a geçirdim. Vodafone bana verdiği hiçbir vaadi yerine getirmedi. Son aylarda bana ekstra faturalar çıkardı. Normaldeki bedelin yaklaşık iki katı. Bizimle ilgilenmekte, sorumlu kişiler telefonlarımızı açmamakta, kendilerine ulaşamamaktayız.


Müşteri hizmetlerine sorduğumuzda faturanın sebebinin yurtdışı ile görüşme yaptığımız söylendi, ama hiçbir şekilde yurtdışı ile konuşmadık.Ben yaklaşık 10.000 TL bedel ödeyerek Vodafone'a taşıdım hatlarımı, gerekirse yine başka bir şirkete taşırım!

Barkın 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön