07 Mayıs 2013 #1783303

Vodafone Sınırsız İnternetim Kendi Kendine İptal Olmuş!

Vodafone genç avantaj ekstra paketi kullanıyorum 500 mb interneti olan fakat internetim yetmediğinden dolayı bir kampanya çıktığını gördüm hemen başvurdum 14.5 tl ye sınırsız internet yaklaşık iki aydır kullanıyordum taa ki 4 mayıs akşamına kadar ben sınırsız internetim olduğunu düşünerek internetimi kullandım ve bana bir mesaj geldi 500 internetim bittiğine dair sınırsız internetim kendi kendine iptal olmuş müşteri hizmetleri sistemdeki bir açıktan dolayı benim o paketi alabildiğimi ve o açık giderildiği için iptal olduğunu söylüyorlar. Şimdi aradığımda ise benim tarafımdan mesaj ile iptal edildiği söyleniyor olayı benim üzerime yıkıyorlar ben öyle bir şey yapmadığımı çok çok iyi biliyorum...

Hamza 56 Okunma

Cevaplar

 • Hamza07 Mayıs 2013

  Verilen yanıt beni hiç tatmin etmedi. Sonuçta ben bu paketi alıp kullanıyorum ama hiç bir bildirim yapılmadan iptal ediliyor ve bunu ben iptal etmişim gibi gösteriliyor. Etik dışı bir davranış sergiliyor firmanız.

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 531824****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde kullandığınız Genç Avantaj Ekstra paketinde AYLIK CEPNET 250 paketini artık kullanamadığınızın bilgisini iletmek isteriz.Bu nedenle iptal işlemi sağlanmıştır.Tarifenize uygun internet paketleri tanımlayabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hamza07 Mayıs 2013

  müşteri hizmetleriniz hiç bir yardımda bulunmadı. Haklı olduğum durumda haksızmışım gibi davranılıyor.

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön