10 Ocak 2014

Vodafone Sınırsız BİS Paketine Rağmen Ücret Kesti!

Sınırsız BİS paketim olmasına rağmen faturalarım her ay olması gerekenden yüksek geliyor. Hiçbir şekilde dk ya da sms aşımım yok. Buna rağmen gelen fazla faturaları müşteri temsilcisi arkadaşlara sorduğumda internet kullanımım olduğunu söylüyorlar. Sınırsız bir internet paketim varken internete girmem kadar doğan ne olabilir? Üstelik bu bir kaç aydır aynı şekilde devam ediyor.


2 sene taahhütle telefon kullanırken bir kere bile problem yaşamadım ve Vodafone müşteri hizmetlerini aramadım. Ne zaman ki taahhütüm bitti müşteri hizmetleriyle ilişkim başladı sorunsuz bir zamanım geçmedi ama son fatura bardağı taşıran damla oldu benim için. Yarından itibaren ailemle birlikte farklı bir operatöre geçiyoruz.

Dilara 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 15.01.2014 ve 16.01.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Dilara16 Ocak 2014

    vodafone firması kesinlikle bu konuyla ilgili bir çözüm önerisinde bulunmadı. söyledikleri tek şey internet kullanımımın olduğuydu. internet kullandığım doğrudur zira sınırsız bir BIS pakedim var. dolayısıyla zaten var olan ve ücretlendirilmiş bir internet pakedi üzerinden tekrar internet ücreti sağlamak nasıl bir mantığın eseridir anlayamadım. müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede birkaç aydır fazladan gelen internet ücretlendirilmesin iadesini istediğimde hiçbir şekilde geri bildirim alamadım. sadece internetimi kapatmayı teklif ettiler ve ben de buna hiç gerek olmadığını çünjü ertesi gün başka bir hatta geçeceğimi ilettim ve yaptım da. vodafone'la yaşadığım bu tecrübeyi de herkesle paylaşacağım ki bilsinler aslında ödedikleri sınırsız inernet üzerinden tekrar ücretlendirilebilirler.

  • Vodafone Temsilcisi10 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön