22 Mart 2013 #1701478

Vodafone Sinema Bileti Değil,Mağduriyet Bileti!

Vodafone bana Muhteşem Yaratıklar filmi için , 21 Mart 2013 tarihi ve saat 17:00'den sonra geçerli olacak , iki tane hediye bilet SMS ile yollamıştı. Üstelik şifreyi de aldım. Fakat anlaşmalı sinemalara (Kadıköy Rexx sineması) gittiğimde, ilgili sinema gişesinde şifreler için pos makinası vardı. O POS'lardan Vodafone ilgili şifre için cevap dönmüyor. Vodafone şifreleri işleme sokmadığı için, hediye biletleri veremeyeceklerini söylediler...Ben o gün bir arkadaşı Kartal'dan Kadıköy'e davet etmiş, beraber sinemaya gitmiştik. Bilet hediye diye sandık ama Vodafone nun mağduriyeti ile geri döndük. Tebrikler Vodafone !!!!

Celal 49 Okunma

Cevaplar

 • Celal08 Nisan 2013

  Ya bu adamlar resmen dalga geçiyor.Bir batch yazmışlar,otomatik olarak cevap atıyor.Neymiş sizinle ilgileniyormuşsuz...Yazıklar olsun !

 • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Tarafımıza belirtmiş olduğunuz sinemda kampanyanın geçerli olmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Celal29 Mart 2013

  Hiç bir şikayete cevap dönmüyorsunuz.Burada sadece bir yazıyı kopyala yapıştır yaparak,sanki cevap veriliyormuş gibi yaparak müşterileri kandırmayın.Rezalet bir çalışmanız var.Bir hafta oldu,yaptığınız ayıptan dolayı özür bile dilemediniz.

 • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön