28 Kasım 2014

Vodafone Sim'i Kesip Miikrosim Yapmak İçin 5 TL Aldılar!

Tekirdağ merkez Vodafone bayii (belediye yanı) sim kartımı mikrosime dönüştürmek için (zımba gibi bir şeyle kesmek) benden 5 TL aldı. Üstelik karta bir şey olursa sorumluluk da almadığını belirtti.


Kendilerine basit telefon bayilerinde bile bu işlemi ücretsiz yaptıklarını, uzun süredir Vodafone müşterisi olduğumu bu ücretin alınmaması gerektiğini belirttim. Israr edilince ücreti ödeyerek kartımı kestirdim. Sadece 5 saniye süren bir işlem için böyle bir ücret alınmasını kanıyorum!


Vodafone yetkilileri de bayilik verdikleri kişileri daha dikkatli seçmeli bence. Sırf bu bayi yüzünden başka operatöre geçmeyi düşünüyorum. Şikayetimi elimden geldiğince tüm mecralarda dile getireceğim. Halkımız bilinçlensin.

Sedat 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 01.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "444 0 542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön