26 Ağustos 2013 #1975721

Vodafone Sim Kartı Teslim Edemedi!

19.08.13 ikiz sim kart sipariş ettim ve 2-3 gün içinde gelir dediler. Cumartesi 14:00 vardığımızda kartı sisteme yanlış tanıttığından kilitli olduğundan 15 dk bekleyin dediler. 30 dk bekledikten sonra tekrar gelmek üzere ayrıldık. 6. kez 45 dk sonra geldiğimizde kart teslim edilmek üzere hazır olmadığını, blokenin devam ettiğini öğrenince shoptan ayrıldık. Bugün saat 16:10 sonra kartımız kapanıp ve tüm irtibatımız kesilmiştir. Derhal kartın açılmasını talep ediyorum.

Cihangir 36 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde 24.08.2013 tarihinde simkart değişikliği işleminin gerçekleştiği görülmüştür. Vodafone Cep merkezi tarafından yapılan geri dönüşlerde, yanıt verilmemesi sebebiyle tarafınıza ulaşılamadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cihangir29 Ağustos 2013

  Müşterisine bu kadar önem vermeyen ve dikkate almayan şirket görmedim.

 • Cihangir26 Ağustos 2013

  Sağ olsunlar çok hızlı hareket ediyorlar. Kendilerin ücretli 542 nolu hattından ve yazılı olarak müşteri hizmetlerine Cumartesi günü konuyu arz ettik. Üzerinden 48 saat sonra daha araştırıp cevap verecekler… Şikayetimizi BTK ayrıca İl Hakem Heyetine de yapılmıştır…

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön