07 Mayıs 2013 #1772825

Vodafone Sim Kart Parası!

1997 den itibaren faturalı olarak 4 faturasız olarak da 1 adet telefon nosu ile GSM hizmetlerinden yararlanmaktayım. Kolay kolay ne sim kartımı ne de hattımı değiştiririm. İhtiyaç olduğundan sim kartımın yenilenmesi talebinde bulundum 12, 00 tl ücret istediler.


Operatör değiştirenlerden sim kartı ücreti istenmez iken hatta bayiye prim ödenirken bu reva mıdır? O sim kartları için bir maliyet yokta ihtiyaç durumunda sim kartı üretiminde bir maliyet mi söz konusu... Belki de diyeceksiniz ki 12, 00 tl nin mi peşine düştün diye Hayır. 12, 00 tl için operatör değiştirerek o ücreti ödemezdim.

Levent 288 Okunma

Cevaplar

 • Levent05 Temmuz 2013

  Çözüm üretecek bir birim cevap yazmıyor. Sadece mevcut uygulamayı destekleyen ve müşteri memnuniyetini düşünerek çözüm üretecek bir birim yok anlaşılan. Üzgünüm Vodafone... Çözüm yoksunluğu görüyorum.

 • Levent08 Mayıs 2013

  İlettiğim bilgilere istinaden sadece inceleme yapabilen ve çözüm üretemeyen bir birim cevap yazıyor anlaşılan. Sadece mevcut uygulamayı destekleyen değil müşteri memnuniyetini düşünen çözüm üreten bir birim yok mu Vodafone kurumunda.

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,yapılan incelemeler sonucunda simkart değişim işlemlerinde simkart ücreti talep edilmektedir.Mevcut uygulama bu yönde olup,tarafımızdan müdahale gerçekleştirilememektedir.Abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak tarafımıza ulaşan eleştirilerinizin değerlendirilmek üzere ilgili birimlere aktarılmış olduğu bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön