07 Mayıs 2013 #1782506

Vodafone Sim Kart Değişimi!

13 Nisan'da Vodafona numara taşıma başvurumu yaptım. 19 Nisan'da yeni sim kartı kullanmam için SMS aldım ancak sim kart uymadı. MicroSİM almak için Ankara Beşevler Dögoldeki bayiye gittim ve SİM kartın uymadığını söyledim. Görevli arkadaş kartımı bir makasla keserek geri verdi. Telefon sim kart tanımsız uyarısı verince, arkadaşlar bana yeni bir sim kart satmak istedi. Ben de sim kartı siz şimdi verdiniz arızalı ise yenisini vermeniz gerek deyince, sonradan mağaza müdürü olduğunu iddia eden arkadaş "ben buranın sahibiyim, Vodafone beni hiç ilgilendirmiyor, para kazanmadığım işi yapmam, benim ticari anlayışım bu" dedi. Aynı gün çağrı merkezini aradım, durumu bildirdim, hala bir cevap alamadım.

Mehmet 53 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Mayıs 2013

    Eğer gayeniz kurumsal hizmet kalitenizle ilgili bir sorunu gidermek ise "Merkezimizin isim bilgilerini tarafımıza iletmeniz gerek" şeklinde bir cevap yazmak yerine ilk şikayet mesajında belirtilen " Ankara Beşevler Dögol" adresinden sorun yaratan bayiinizi bir zahmet bulabilirsiniz. Ankara Beşevlerde sadece tek bir Vodafone Bayiisi var ayrıca ben Dögol'de olduğu detayını da vermiştim.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik detaylı inceleme başlatılabilmesi adına Vodafone Cep Merkezimizin isim bilgilerini tarafımıza iletmeniz gerektiğinin blgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön