03 Eylül 2013 #1991243

Vodafone Şikayetime Dönüş Yapmadı!

Daha önceki nolu şikayetim ile ilgili Vodafone firması tarafından herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Kurumsal bir firma olduğunu zannediyorlar. Telefon hattımı iptal ettirmeye karar verdim. Tabi ulaşım sağlayamadım tahmin ettiğiniz gibi. Hafta sonu bizzat giderek iptal işlemi sağlayarak kendimi gerçekten kaliteli hizmet veren bir firmanın abonesi yapacağım bilgilerinize...

Alper 53 Okunma

Cevaplar

  • Alper04 Eylül 2013

    belirtilen tarifem toplamda 34.50 tl olup sadece 3 günlük bir kullanım gerçekleştirilmiştir. buda 34.5/30*3 yapıldığında 3,45 tl lik bir ücrete tabi olmam gerektiği sonucunu doğurur. ancak sizler 30 günlük faturayı tarafıma yansıtarak bir hata yaptığınız gibi böyle bir açıklamayla kendi firmanızın kalitesini bir kez daha düşürdünüz. konuyla ilgili tüketici mahkemesine başvuruda bulunup hattımı en kısa süre içerisinde kapatıcağım konusunda şüpheniz olmasın.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 505671****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik yapılan kontrollerde 05.07.2013 tarihinde yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle "Hattınıza şuanda kullandığınız ve yeni tarifenizin bugünden fatura kesim tarihine kadarki kismi bedeli yansıyacaktır." ücretinin yansıyacağı bilgisi verilmiş ve tarafınızdan alınan onay ile işlem gerçekleştirildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön