02 Nisan 2013
Yorum Yap
#1719478

Vodafone Sıfır Müşteri Memnuniyeti!

Vodafone'dan taahhütlü 1 gb aylık interneti olan iphone aldım.Hattın konuşma sms tarifeleri vs. aşılmadığı takdirde aylık 142,50 TL tutarında fatura geliyordu.18.02.2013 ödeme tarihli fatura 213,00 TL geldi.Araştırmasını yaptığımda internet paketi aşıldığından ekstra ücret yansıdığını öğrendim.


Halbuki kota aşıldığında ekstra ücret yansımaması sadece hızın düşmesi gerektiğini müşteri hizmetlerinden öğrendim.Defalarca görüşme yapmama ve 6 şubatta fatura itirazında bulunmama rağmen bugüne kadar iadesi yapılmadığı gibi hiçbir bilgi de verilmedi.Taahhüdün bittiği gün hattımı kapatacağım.

Mehmet 38 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet02 Nisan 2013

    Konu ile ilgili defalarca 542'den ulaştım zaten yukarıda dediğiniz gibi "en kısa sürede dönüş yapılacaktır" dan başka birşey denmedi bu en kısa süre 4 gün sonra 2 ayı bulacak? Hattın paketinde bulunan 1 gb internet ücreti 30 lira idi.Ben de 1 gb bana fazla cepnet 250 mb aylık 14 lira imiş ikisinde de limit aşımı olursa ekstra ücret yazmıyor sadece hız düşüyormuş cepnet 250 mb ye geçeyim dedim müşteri hizmetlerini aradım.Fakat hattım taahhütlü telefon kampanyalı olduğu için bu 1 gb mecburen duruyormuş yani İPTAL EDİLEMİYORMUŞ ancak müşteri hizmetlerinizdeki yetkiliniz okey verdi tamam cepnet 250 ye geçebilirsiniz dedi.Şu anda online servislerden baktığım zaman 09/2012-01/2013 arasında 5 ay hem 1 gb için 30 tl hem cepnet 250 mb için + 14 TL ödemişim halbuki hatta aynı anda 2 adet internet tarifesi tanımlanamazmış bunları 213 TL lik fatura geldikten sonra anca farkedip öğrenebildim.Yani benim gördüğüm en az 5 ay için 14 TL x 5 ay = 70 TL fazladan ödeme yapmışım fazlası da var belki kayıtlarınızda görünür.Bu meblağ ne olacak? Hadi bunu geçtik diyelim şirketinizin çalışanları bu kadar fahiş hata yapmışken 2 aydır neyin detaylı incelemesini yapıyorsunuz da sorunu çözemiyorsunuz anlamıyorum??

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler