30 Ağustos 2013 #1984540

Vodafone Sesli Mesajlarımı Dinletmiyor!

Beni arayanların bana ulaşamadıklarında bıraktıkları sesli mesajları Vodafone 7542 dinletmiyor! Şifre istiyor fakat şifre falan uygulamadım. Uyguladığımı düşünsek dahi unutmuş olabileceğimi varsayarak şifre değişikliği yapabileceğim bir servis de yok.


Hiçbir sesli mesajımı okuyamadım belki çok değerli bir arkadaşım bana önemli bir bilgi vermek istedi ve ben bu bilgiden mahrumum.


Gerekli araştırmayı yapıp mahkemeye başvurarak dâvâ açmayı düşünüyorum. Böyle servis olmaz böyle operatör böyle sistem olmaz.

Serdar 255 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,553481****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şifre doğrulama işleminiz iptal edilmiştir.Sonra ki süreçte şifre doğrulama olmadan servis kullanımı sağlayabileceğinizin bilgisini iletmek isteriz.VF Telesekreter Servisine ilk abonelik yapıldığında şifresiz kullanılabilmektedir.Servisi şifreli kullanmak istediğinizde 7542*yi arayarak menüden * ,9 ve 4 tuşlayıp şifre belirleyebilir,şifrenizi kullanıma açabilirsiniz,kapayabilir veya şifre değişikliği yapabilirsiniz. Şifre belirlendikten sonra kullanıma açma işlemi yapılmazsa tekrar 7542 arandığı zaman şifre sorulmaz, şifreyi kullanıma açma işlemi aktif edilmiş ise eğer 7542 servisi arandığı zaman ilk önce şifre sorulur,şifre girilmeden mesajlar dinlenemez veya menüde işlem yapılamaz .Eğer Sabit telefondan veya diğer operatörlerden 05427542000*ı arayarak bırakılan mesajlarını dinlemek istediğinizde mutlaka şifre sorulmaktadır, eğer şifresi yoksa mesajlarını dinlemek için öncelikle şifre oluşturması gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön