13 Eylül 2013 #2010838

Vodafone Sesli Mesajım var Bakamıyorum!

Sesli mesajım var ve dinleyemiyorum. 7542 yi aradım şifre istiyor. Daha önce bana bununla ilgili şifre gelmiş olabilir ama hatırlamıyorum. 2 saattir bununla uğraşıyorum. Müşteri hizmetlerinden yanıt yok 542 yi 3 kez aradım liram boşa gitti. Yenişifre yazıp 7000 e gönderdim. yeni şifre geldi ama bununla giremiyorum. şifre eskişifre yenişifre yazıp 7000 e gönderdim hatalı giriş diyor. Ne yapacağımı bilmiyorum Vodafone nun sitesinden de cevap bulamadım.

Mahmut 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, gerekli müdahale gerçekleşmiş 7542 servis numarasını şifresiz aramanız sağlanmıştır. Bırakılan sesli mesajları şifresiz dinleyebileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön