25 Nisan 2014

Vodafone Sesli Mesaj Servisi Çalışmıyor!

Geçen ay ve bu ay sesli mesaj göndermeye çalıştığım zaman sürekli aynı hataları alıyorum. 7575 arıyorum sesli mesajımı giriyorum. Numaranın ilk üç hanesini tuşlayın dediği anda sistem tekrar başa sarıyor. 3-4 kere aynı şeyi denedim. Hatta daha sonra android telefonda mı bir şey var dokunurken yanlış mı basıyor diye de devam ettim.


Baktım yok olmuyor, önce Vodafone müşteri hizmetlerini aradım sağolsunlar sorumu 3 kere anlatmama rağmen sorunu anlamadan yaptığı işlem telesekreter şifremi sıfırlamak oldu. Daha sonra tekrar aradım müşteri hizmetlerini. Sorunu gene çözemediler biz bir şey yapamayız dediler. Kim yapacak merak ettim!

Hıdır 195 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 12.05.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hıdır05 Mayıs 2014

    sorunum hala çözülebilmiş değil. sanırım 7-8 kere denedim ki 3er dakikadan 10-12 tl benim hattıma calısmayan servisten ücret eklenmiş.. çalışmayan servislerin reklamlarını yapmayın.

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön