14 Şubat 2013 #1631174

Vodafone Ses Paketi Yerine İnternet Paketi Yüklemiş!

Ben 30-40 günde bir düzensiz bir şekilde vodafone bayisine gidip hattıma 15 TL yüklenir. Takiben 5-10 dk sonra 500 dakikalık her yöne konuşma paketim yüklenir. 13. 02. 2013 tarihinde aynı şekilde lira yükletmeme rağmen konuşma paketim aktif olmadı. Liram da sıfırlandı.


Müşteri temsilcisinden öğrendiğime göre otomatik olarak internet paketi yüklenmiş. 9-10 aydan beri hep konuşma paketi yükleniyordu da şimdi ne oldu ki internet paketi yüklendi! Vodafone nun bu tutumu çok yanlıştır. İvedikle her zaman olduğu gibi konuşma paketinin yüklenmesini istiyorum.

Serhat 101 Okunma

Cevaplar

  • Serhat16 Şubat 2013

    Lira yükleyenler dikkat, önce vergi vs. Liranızdan kesiliyor geriye birşey kalırsa konuşmak için kullanabileceğiniz kontör yükleniyor. Ben bu ay 15 liralık konuşma paketi kullanabilmek için 40 Lira yüklemek zorunda kaldım.

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, Cepnet 250 MB opsiyonunun tanımlı olduğu ve bakiyeniz yeterli olduğundan otomatik olarak yenilenmektedir. Bilgisi tarafınıza mesaj olarak da gönderilmektedir. Yüklemeniz sonrası öncelikli olarak internet paketi yenilenmiş olup müdahale edilemediğini belirtmek isteriz. Bundan sonraki dönemler için internet paketi tanımlaması talebiniz mevcut değil ise 3636 kısa numarasına iptal mesajı göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön