07 Eylül 2013 #1999888

Vodafone Ses Kaydı Dinleme Talebime Dönüş Yapmadı!

0850252**** nolu Vodafone Tempo'dan 06.07.2013 de arandım.Bana tarifemin 15.08.2013 de biteceğini ve aynı dakikalarla 40.00 TL ye görüşmek için onayımı aldılar.Onay verdim ama ayın 15'inde değil 22'sinde değişiklik yaptılar.Böylece 15 Ağustos'la 22 Ağustos arası cep avantaj midi 750 dk.Tarifesinde devam etti.Tam fatura buradan yazıldı.


Yeni tarifeye geçince bir faturada buradan yazıldı dolayısıyla ben bir dönemde iki fatura ödemek zorunda kalacağım.Aradığımda bana anlık bu şekilde olacağı ile ilgili size bilgi verilmiştir denildi. Bende böyle bir bilginin verilmediğini 06.07.2013'teki konuşmanın dinlenmesini istedim. Yaklaşık 3 hafta geçti ama geri dönüş olmadı.Galiba beni oyalıyorlar.

Yavuz 851 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldugu tespıt edılmıstır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yavuz22 Eylül 2013

  avea ve türkcell böyle talepleri 2 günü geçirmeden sonuca ulaştırıyor.Ama vodafone 1 aydan fazla oldu hiç bir işlem yapmadılar.Bukadar kalitesiz hizmet olamaz.

 • Yavuz16 Eylül 2013

  aynı cevapları kopyala yapıştır yöntemiyle cevap olarak yazıyorsunuz.Fakat çözüm yok.Benim talebimin üstünden tam 1 ay geçti.Ama bana hiç bir şekilde geri dönüş olmadı.Çok yazık.

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön