10 Eylül 2013 #2003216

Vodafone Servisin Yerini Bilmiyor!

2011 yılında Vodafone Etlik Ankara'dan almış olduğum iPhone 4 cep telefonumun ekranı bozuldu. Ar teknolojinin tamirinden 6 ay sonra tekrar aynı arıza meydana geldi fakat İstanbul İkitelli'de Ar teknoloji denen servis diye bir yer yok. Vodafone'u aradım ama onlarda bilmiyorlar.

Aytaç 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın A****** E*** Sizlerden aldığımız her bildirim için en kısa sürede gerekli aksiyon alınmaktadır.Ancak iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden öncelikle, Vodafone olarak hattın kullanılması yönünde hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Kampanya harici alınan cihazlarda oluşabilecek problemlerle yada talepleriniz ile ilgili kontak noktanın ürünü almış olduğunuz Vodafone cep merkezimiz olduğunu hatırlatmak ister,konu ile ilgili Vodafone Cep merkezimize başvurabileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön