31 Ağustos 2013 #1986428

Vodafone Servisi Telefonumu Kaybetti!

18. 08. 2013 'de almış olduğum iPhone4 telefonumu Panora Dönmez Bilişim ( 312 490 ** ) garanti kapsamında ufak bir arızası vardı .Yaptırılması için belirmiş olduğum tarihte teslim ettim ve 10 gün içerisinde teslim edileceği söyledi. Bugün 12. günü ve 10. günü aradığımda telefon Teleservice'de dendi aradım .


Teleserviste yok tekrar aradım, Brightstar da olabilir denildi ,orayı da aradım yok. Panora AVM içerisinde bulunan dönmez iletişimi tekrar tekrar arama rağmen, denilen tek şey biz sizi arayacağız ve 2 gündür arıyorum dönüş yapanda yok . Net bir cevap veren yok telefonum nerede bilmek istiyorum . Nerede belirsiz 2 teknik serviste aradığımda ,telefon yok denildi IMEI numarasından sordurdum.

Mustafa 198 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 06.09.2013 tarihinde Vodafone cep merkezi tarafından tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa04 Eylül 2013

  (https://www.facebook.com/donmezbilisim?fref=ts Dönmez Bilişim Satış sonrası hizmet desteği ile de her zaman müşterilerinin yanında olan dönmez bilişim stratejisini tamamen müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine kurmuştur. Hizmetlerimizde yenilikçi ve yaratıcı olmak. . Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmak. . Değişime ve gelişen teknolojiye uyum göstermek....) bunu yazmayı biliyorlar nerde hani bir tek muhattap ?

 • Mustafa04 Eylül 2013

  542 2 defa aradım tek söylenildiği şikayetinizi aldık başka bişey yok buraya boşa yazmayın laf cambazlığı değil işinizi yapın

 • Mustafa04 Eylül 2013

  sorumsuz bir kuruluş hiç bir konuda yardımcı olunmuyor

 • Mustafa04 Eylül 2013

  neye geri dönüceksiniz telefon ortada yok bugünde gittim dönmezler bilişim vadofoneye adamlar telefonun nerde oldugunu bilmiyor bunun içindeki kişisel bilgilerin telefon numaraları yanlış bi insanın eline geçtiği taktirde kim nasıl verebilcek bunun hesabını mahkemeye vericem vadofoneyi sonuçda sizin adınızı temsil eden bir mağazanız bu kadar sorumsuzluk olamaz ve gittiğimde hiç hoş cevaplar almadım.

 • Mustafa02 Eylül 2013

  bugün 4 kere aradım ve telefonum nerde bilinmiyor telefonumu kaybetmişler ve düzgün bir açıklama ve herhangibi bişey yapmıyorlar telefonumu istiyorum kaybolduysada sıfır cihaz istiyorum ilgili makamlar nereyse başvurmak istiyorum

 • Mustafa31 Ağustos 2013

  teşekkürler en kısa zamanda olumlu bir sonuç sizlerden bekliyorum

 • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön