25 Temmuz 2013

Vodafone Servis Sıkıntısı!

HTC marka cep telefonumdan çok memnundum ta ki telefonum bozulup garantiye gönderene kadar. Lütfen Teleservis'le olan garanti anlaşmanızı kontrol ediniz. 15 gün cihazım kaldı oldu dediler gönderdiler. Gönderdiğim arıza oldu ama daha büyük arızaya yol açtılar. Neyse aynı gün geri gönderdim ve aradan 10 gün geçti internet sitelerinde de cihazım hakkında bilgi alamıyorum.

Arayıpta ulaşmak ölüm zaten. 25.07.2013 tarihinde F.... isminde Teleservis'te çalışan biriyle konuşabildim bir dövmediği kaldı. Hanımefendiye diyorum ki 19 gün zaten bekledim. Neden tekrar beni bekletiyorsunuz zaman kazanmak için mi oldu deyip gönderdiniz diyorum. Şikayet edin deyip kapatması HTC ve Vodafone'a yakışmıyor.

Semih 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde cihazınızın 25.07.2013 tarihinde servise kaydının yapıldığı ve işlem sırasında olduğu gözlemlenmekte olup,cihaz ile ilgili tüm gelişmeleri www.teleservice.com.tr cihazımın durumu sayfasından takip edebileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön