07 Şubat 2014 #2281010

Vodafone Servis İptaline Rağmen Fazla Fatura Gönderdi!

Vodafone'da son 3 ayda sürekli olarak gelen yüksek faturalardan sonra müşteri hizmetlerini aradığımızda oyun ücreti denilmiş ve iptal edilmiştir denilmesine rağmen bu ay yine yüksek fatura gelmiştir ki ne oyununa üye olduğumuz belli değil. Dökümler Vodafone'da mevcuttur ancak fatura -da hangi oyun ve ne zaman kayıt olduğuna dair hiçbir bilgi mevcut değil.İptal işlemlerine dair ses kayıtları Vodafone'da mevcut. Neden iptal edilmediğini ve hala niçin yüksek fatura gönderildiğini öğrenmek istiyorum.Konuyu BDDK'ya da ayrıntılarıyla bildireceğim.

Zahide 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Zahide11 Şubat 2014

    Çevremdeki 5 arkadaşımdan dördü sebepsiz ve açıklamasız gelen bu faturalaran şikayetçi ki hiç bir çözüm üretilmedi ve açıklama yapılmadı.Düşünmeyin derim.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön